Aktualności

20.03.2016 r.

Wspomóż stajnię 1% podatku albo ...

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE listy startowe i godziny 09-10.04.2016r LM (skoki) ZR-A (ujeżdżenie) i AMWiM (skoki i ujeżdżenie)

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE !!! Propozycje zawodów w dniach 09-10.04.2016r LM i AMWiM

więcej »

09-10.04.2016 r.

Zawody w skokach w ramach Ligi Mazowsza oraz zawody w ujeżdżeniu

więcej »

 

Partnerzy

Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"

więcej »

Zawody towarzyskie w TKKF "Podkowa"

W dniu 07.06.2012 (czwartek) odbyły się w naszym klubie zawody towarzyskie.

 

Konkurs nr 1 - rodzic-dziecko dla najmłodszych – rodzic prowadzi konia, a dziecko prezentuje Komisji Sędziowskiej wymyślony przez siebie układ ćwiczeń gimnastycznych na koniu.

W konkursie udział wzięli Ola Kuszelewska i Michał Stokowski. Dla Oli był to jeden z pierwszych startów przed szeroką publicznością.

 

Konkurs nr 2 - pokonanie toru przeszkód (konkurs zręcznościowy), odbył się na zasadzie konkursu szybkości (liczył się czas przejazdu, a za błędy doliczane były sekundy karne).


Zawodnik Koń Czas całkowity
1 Oliwia Baranowska Kaprys 84,7
2 Maja Felczak Tatarka 90,19
3 Ula Zawadzka Pigułka 93,37
4 Eliza Boczkowska Pigułka 94,89
5 Martynka Wierzbik Kaprys 95,43
6 Marysia Wysmułek Felek 96,73
7 Monika Woźniak Pigułka 100,94
8 Karolina Zatorska Pliszka 117,01
9 Róża Czarnecka-Wiącek Tatarka 118,8
10 Weronika Sobczak Felek 123,01
11 Magda Batorska Felek 123,15

 

Konkurs nr 3 – tor przeszkód – sztafeta dla par rodzic–dziecko (uwaga: rodzic startował na dużym koniu, dziecko na małym!), konkurs odbył się na zasadach konkursu szybkości.


Zawodnik Czas Pkt Bł Wynik końcowy
1 Magda Batorska i Mariusz Batorski 144,05 0 144,05
2 Michał Stokowski i Grzegorz Stokowski 140,15 4 144,15
3 Monika Woźniak i Ania Woźniak 153,98 0 153,98
4 Ewa Siara i Patrycja Buza 150,73 4 154,73

 

Konkurs nr 4 – konkurs skokowy dokładności 40-50cm, dla dużych i małych koni.


Zawodnik Koń Czas Pkt Bł
1 Julia Kuszelewska Kawka 58,83 0
1 Karolina Zatorska Pliszka 59,35 0
1 Kasia Booth Gajar 59,72 0
1 Aleksander Pakuła Błyskawica 60,36 0
1 Karolina Sąpór Niemen 62,01 0
1 Ryszard Świtkiewicz Pierro 67,6 0
1 Karolina Zatorska Pliszka 67,68 0
1 Michalina Skonieczna Koktajl 69,58 0
1 Ewa Siara Gajar 69,9 0
1 Agnieszka Batorska Nurek 71,77 0
1 Agnieszka Sulińska Felek 72,82 0
1 Sandra Sosnowska Faraon 74,06 0
1 Natalia Korbecka Nurek 78,52 0
1 Ola Sypuła Pigułka 80,91 0
15 Mariusz Batorski Faraon 63,39 4
15 Zosia Kwiek Harpun 68,26 4
15 Julia Kuszelewska Kawka 77,21 4
15 Patrycja Woźniak Agar 84,6 4
15 Zosia Kwiek Harpun 87,36 4
15 Ola Sypuła Pigułka 93,68 4
15 Michalina Nowak Tatarka 108,56 4
22 Patrycja Buza Agar 85,78 8
22 Aleksander Pakuła Błyskawica 103,71 8
22 Ewa Siara Nygus 107,91 8
25 Michalina Nowak Tatarka 108,27 12
25 Ryszard Świtkiewicz Pierro 135,01 12
27 Michalina Skonieczna Koktajl elim. elim

 

Konkurs nr 5 - (seria A i B dla kucy i dużych koni) - konkurs skokowy zwykły 60-70 cm, przy równej ilości punktów karnych o miejscu decydował czas przejazdu.

Seria A


Zawodnik Koń Czas
1 Michał Stokowski Nurek 55,58
2 Karolina Bartos Filozofia 57,79
3 Zuzanna Głodowska Felek 57,95
4 Zuzanna Kwaśniewska Pliszka 59,92
5 Agnieszka Sulińska Kaprys 60,37
6 Dominika Rozwadowska Filozofia 62,76
7 Zosia Bellaby Kaprys 77,74
8 Kasia Booth Gajar elimin.

 

Seria B


Zawodnik Koń Czas Pkt Bł
1 Ola Szałek Dolce Vitae 55,26 0
2 Marta Frankowska Furia 57,84 0
3 Ania Woźniak Dolce Vitae 59,34 0
4 Karolina Sąpór Ananas 60,2 0
5 Julia Szuszczyńska Estera 64,31 0
6 Klaudia Derpińska Baskonia 69,45 0
7 Klaudia Derpińska Baskonia 62,88 4
8 Paweł Przecławski Agar 64,45 4
9 Ewa Powązka Albakor 67,75 4
10 Zuzia Słonina Furia elimin elimin
11 Witold Putkiewicz Plotyn elimin elimin
12 Julia Szuszczyńska Estera elimin elimin
13 Marzenna Skowron Dobranocka elimin elimin
14 Krzysztof Izmer Faraon elimin elimin
15 Marzenna Skowron Dobranocka elimin elimin
16 Michalina Skonieczna Plotyn elimin elimin

 

Konkurs nr 6 – konkurs skokowy zwykły 80 cm


Zawodnik Koń Czas Pkt Bł
1 Weronika Buchar Jaris 46,26 0
2 Zuzanna Głodowska Tomir 49,33 0
3 Piotr Piekarczyk Desiree 57,68 0
4 Grzegorz Stokowski Pirek 59,19 0
5 Anna Dzierzbicka Jer 64,37 0
6 Ewa Powązka Albakor 65,22 0
7 Zuzanna Głodowska Tomir 57,98 4
8 Anna Dzierzbicka Jer 76,31 4
9 Ewa Powązka Albakor elimin elimin

 

Konkurs nr 7 – konkurs skokowy Grand Prix z Jokerem 90-100cm


Zawodnik Koń Pkt Czas
1 Weronika Buchar Jaris 54 40,44
2 Anna Dzierzbicka Enzo 54 44,91
3 Weronika Buchar Jaris 54 45
4 Paulina Szymczak Filozofia 54 59,66
5 Grzegorz Stokowski Pirek 45 54,58
6 Zuzanna Głodowska Tomir 39 51,71
7 Piotr Piekarczyk DESIREE 38 63,41
8 Paulina Szymczak Filozofia 18 69,02
9 Anna Dzierzbicka JER 8 67,22

 

Dodatkowo: konkurs rysunkowy dla dzieci – „Sceny z życia naszej stajni”. Dla zwycięzców ufundowaliśmy dyplomy i umieszczenie prac w galerii na naszej stronie.

 

Wkrótce bardzo ciekawy komentarz i fotorelacja z zawodów.

 

W dniu Zawodów była możliwość zakupienia akcesoriów dla jeźdźca i konia. Stoisko Pani Agnieszki Wojciechowskiej oferowało wiele cennych artykułów.

W konkursach nr 6 i 7 Pani Agnieszka ufundowała trzy główne nagrody rzeczowe. Zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego.