Aktualności

20.03.2016 r.

Wspomóż stajnię 1% podatku albo ...

więcej »

13.04.2016 r.

Pełne Wyniki Zawodów 09-10.04.2016

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE listy startowe i godziny 09-10.04.2016r LM (skoki) ZR-A (ujeżdżenie) i AMWiM (skoki i ujeżdżenie)

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE !!! Propozycje zawodów w dniach 09-10.04.2016r LM i AMWiM

więcej »

09-10.04.2016 r.

Zawody w skokach w ramach Ligi Mazowsza oraz zawody w ujeżdżeniu

więcej »

 

Partnerzy

Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"

więcej »

Nasze duże konie

Zdając sobie sprawę z niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą uprawianie jeździectwa, nie pozwalamy by w naszej stajni pracowały konie niespokojne i niezrównoważone. Wszystkie konie są spokojne i chętne do pracy. Są też dobrze ujeżdżone i prawidłowo reagują na pomoce, co ułatwia początkującym naukę jazdy.


Czar – najnowszy nabytek naszej stajni. Ten niewielki, ale za to bardzo urodziwy konik ma 6 lat i jest maści kasztanowatej.
Faraon - spokojny, opanowany, duży koń. Jest wszechstronny – chodzi w tereny, skacze przez przeszkody, uczestniczy w ułańskich pokazach. Z racji swojej wielkości jest przeznaczony raczej dla silniejszych jeźdźców.


Furia - podobno rude jest wredne, ale nie można tego powiedzieć o tej 10-letniej, kasztanowatej klaczy. Wyjątkowo miękkie kłusy i galopy, świetnie ujeżdżona do klasy N, z elementami klasy C. Prawdziwą damą jednak nie jest - nie lubi gorsetów. Zbyt raptownie podciągnięty popręg, sprawia iż staje się kapryśna.


Fuskar – najstarszy z naszych koni, koń – profesor, niegdyś brał udział w zawodach skokowych i paradach ułańskich – dziś najczęściej chodzi pod początkującymi jeźdźcami. Do tej pory jednak daje znać o swym dobrym humorze „pokwikując”.


Niemen – drobny, urodziwy konik; w czasie jazdy w typowy dla siebie sposób potrafi kręcić łbem, przez co na niedoświadczonych jeźdźcach robi wrażenie niespokojnego. Nie sprawia jednak problemów „wychowawczych”. Jest dobrze ujeżdżony.


Pirek – spokojny, silny, dość masywny koń, najlepiej dla dużych jeźdźców. Jest dobrze ujeżdżony i bardzo skoczny (pod doświadczonym jeźdźcem skacze 1,2 m.). Przyszedł na świat w naszej stajni (jest synem legendy naszej stajni – Palmy).