Aktualności

20.03.2016 r.

Wspomóż stajnię 1% podatku albo ...

więcej »

13.04.2016 r.

Pełne Wyniki Zawodów 09-10.04.2016

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE listy startowe i godziny 09-10.04.2016r LM (skoki) ZR-A (ujeżdżenie) i AMWiM (skoki i ujeżdżenie)

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE !!! Propozycje zawodów w dniach 09-10.04.2016r LM i AMWiM

więcej »

09-10.04.2016 r.

Zawody w skokach w ramach Ligi Mazowsza oraz zawody w ujeżdżeniu

więcej »

 

Partnerzy

Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"

więcej »

Jak do nas trafić

UWAGA:

Przed przyjazdem do stajni zalecamy telefonicznie ustalić z instruktorami termin przyjazdu. Na przykład w przypadku jazd, bez uprzedniego uzgodnienia, nie możemy zagwarantować koni do dyspozycji w chwili Państwa przyjazdu do stajni.


Adres i mapka

Nasz klub mieści się w Podkowie Leśnej (ok. 25 km od śródmieścia Warszawy) przy ul.Głogów 11.

Opisy dojazdu samochodem lub kolejką WKD znajdą Państwo poniżej mapki.
Dojazd kolejką WKD

Podróż Warszawską Koleją Dojazdową ze stacji Warszawa Śródmieście zajmuje około 45 minut. Wysiadając z kolejki na stacji Podkowa Leśna Główna należy skierować się z powrotem w kierunku Warszawy. Na końcu peronu należy skręcić w prawo, przechodząc przez przejazd kolejowy. Następnie idąc prosto ulicą Jana Pawła II (do niedawna 1 Maja), po 7 minutach żywego marszu, można zobaczyć tablicę stajni umieszczoną na rogu ulic Jana Pawła II i Jałowcowej (ósma ulica za torami kolejowymi, po prawej stronie). Tutaj skręcamy w prawo, właśnie w ulicę Jałowcową. Na jej końcu skręcamy w lewo, w ulicę Głogów. Po około 60m, przy skrzyżowaniu znajdą Państwo bramę naszego Klubu.

Rozkład jazdy i informacje WKD (Warszawskiej Kolei Dojazdowej) można znaleźć na stronie www.WKD.com.pl.


Dojazd samochodem

Z Warszawy do stajni najwygodniej można dojechać drogą nr 719 Warszawa - Pruszków - Grodzisk Mazowiecki. Na drogę tę wyjeżdża się jadąc Alejami Jerozolimskimi w kierunku zachodnim. Jadąc nią cały czas prosto, 3km za Otrębusami, należy skręcić na skrzyżowaniu ze światłami w lewo. Kilkaset metrów przed tym skrzyżowaniem znajduje się drogowskaz na Żyrardów, Brwinów i Podkowę Leśną. Przy skręcie w lewo widać też tablicę "Podkowa Leśna". Od skrzyżowania, po zjeździe w lewo z drogi 719, należy jechać prosto ulicą Brwinowską aż do przejazdu kolejowego przy stacji WKD. Za przejazdem droga dalej prowadzi ulicą Jana Pawła II (dawniej 1 Maja). Po około 700 m, przy skrzyżowaniu z ulicą Jałowcową, można zobaczyć tablicę stajni (ósma ulica w prawo za torami kolejowymi). Tutaj należy skręcić w prawo, w ul. Jałowcową. Na końcu ulicy Jałowcowej, na skrzyżowaniu w kształcie litery "T" należy skręcić dla odmiany w lewo, w ulicę Głogów. Po 70 metrach, przy skrzyżowaniu, po prawej stronie znajdą Państwo bramę naszego Klubu.


Serdecznie zapraszamy!